Hlavní obsah

Absolue Serum

Původní cena Nová cena 6,930 Kč

S přibývajícím věkem se zpomaluje výměna povrchových buněk a snižuje se hladina antioxidantů v pokož Celý popis

Absolue Serum

Absolue Serum

Luxusní pleťové sérum

PDP Product description section


BENEFITY

S přibývajícím věkem se zpomaluje výměna povrchových buněk a snižuje se hladina antioxidantů v pokožce. To vede k viditelným příznakům stárnutí: pleť je hrubší, tón pleti se zdá být nerovnoměrný a ztrácíme přirozený lesk. Absolue The Serum je koncentrovaný přípravek, který pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk a v konečném důsledku dosáhnout mladšího vzhledu pleti.
Sérum Absolue The Serum je obohaceno o exkluzivní směs výtažků z Grand Rose, vitaminu E, Pro-Xylanu a jemného komplexu exfoliačních kyselin a oživuje pleť o miliony nových povrchových buněk.
Pleť je okamžitě pevnější a hydratovanější a zlepšuje se její tón. Postupem času je pleť hladší a plnější a září mladistvým jasem.


v čem spočívá ten rozdíl

Inspirováno vědou o dlouhověkosti: Naše nejnovější přípravky Absolue byly inspirovány slibnou oblastí výzkumu zvanou Longevity Science, která zkoumá inovativní způsoby, jak prodloužit lidský život a dosáhnout tak snu o věčném mládí. V tomto duchu laboratoře Lancôme již 10 let zkoumají, jak prodloužit životnost mladistvě vypadající pleti tím, že se dozvědí více o tom, jak pleť v průběhu času stárne. Tyto bohaté vědecké poznatky pomohly vylepšit složení Absolue the Serum, hýčkajícího séra, které je účinné a luxusní zároveň.
THE PERFECT ROUTINE
PDP Reviews

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení