Hlavní obsah

Advanced Génifique Sensitive Dual Concentrate

Původní cena Nová cena 2,750 Kč

První čerstvě aktivovaný lék na dny se špatnou pokožkou Den špatné pokožky? Stejně jako u vět Celý popis

Advanced Genifique Sensitive Dual Concentrate

Advanced Génifique Sensitive Dual Concentrate

Omlazující sérum

textBENEFITY


INTENZIVNÍ OBNOVENÍ A ZKLIDNĚNÍ. PRO VŠECHNY TYPY PLETI, TY CITLIVÉ I REAKTIVNÍ.Jedinečná znalost značky Lancôme v oblasti mikrobiomů je nyní zapouzdřena v našem novém regeneračním séru Advanced Génifique Sensitive Dual Concentrate, pleťovém séru proti stárnutí vhodné pro všechny typy pleti. Nyní je prokázáno, že posiluje kožní bariéru a okamžitě zklidňuje pokožku.

Změna počasí, agresory z ovzduší a stres moderního života mohou způsobit, že pokožka bude reagovat napjatostí, nepohodlím či zarudnutím a vede k předčasným známkám stárnutí. Tento intenzivní regenerační koncentrát se svým unikátním složením obohaceným o 7 prebiotických a probiotických extraktů pomáhá posilovat kožní bariéru a chránit před každodenními agresory. Dvě séra v jednom, izolované až do prvního použití pro zachování jejich čerstvosti. Modrý koncentrát, obohacený o antioxidanty kyselinu ferulovou a vitamín E, se uvolňuje do sérové báze a vytváří intenzivní regenerační koncentrát, který pomáhá zklidnit pokožku a napomáhá její regeneraci. Sníží se výskyt pórů a zarudnutí. Pro všechny typy pleti, i reaktivní a citlivou.

OKAMŽITÉ ZKLIDNĚNÍ PLETI
RYCHLEJŠÍ OBNOVA PLETI
MINIMALIZACE PÓRŮ A ZARUDNUTÍ


CO DALŠÍHO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Nový Advanced Génifique Sensitive obohacený o prebiotické a probiotické frakce okamžitě zklidňuje citlivou pokožku. Již za 30 dní pomáhá pokožce zotavit se z různých kožních reakcí, jako je zarudnutí, póry a nerovnoměrná pleť.

Již po 4 týdnech se snižuje výskyt pórů a zarudnutí:

o 26%* méně zarudnutí
87 %** testovaných uvedlo, že pokožka je zklidněná

*Klinické hodnocení po 4 týdnech, 56 žen
**Sebehodnocení po 4 týdnech, 56 žen


INGREDIENCE

Nový komplex pre- a probiotických frakcí kombinovaný s čerstvě uzavřenou kyselinou ferulovou, vitamínem E a kyselinou hyaluronovou.

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení