Hlavní obsah

Doprava ZDARMA nad 1500 Kč!

Advanced Génifique Sensitive Dual Concentrate

Omlazující sérum

První čerstvě aktivovaný lék na dny se špatnou pokožkou Den špatné pokožky? Stejně jako u vět Celý popis

Původní cena Nová cena 2,400 Kč

textBENEFITY


INTENZIVNÍ OBNOVENÍ A ZKLIDNĚNÍ. PRO VŠECHNY TYPY PLETI, TY CITLIVÉ I REAKTIVNÍ.Jedinečná znalost značky Lancôme v oblasti mikrobiomů je nyní zapouzdřena v našem novém regeneračním séru Advanced Génifique Sensitive Dual Concentrate, pleťovém séru proti stárnutí vhodné pro všechny typy pleti. Nyní je prokázáno, že posiluje kožní bariéru a okamžitě zklidňuje pokožku.

Změna počasí, agresory z ovzduší a stres moderního života mohou způsobit, že pokožka bude reagovat napjatostí, nepohodlím či zarudnutím a vede k předčasným známkám stárnutí. Tento intenzivní regenerační koncentrát se svým unikátním složením obohaceným o 7 prebiotických a probiotických extraktů pomáhá posilovat kožní bariéru a chránit před každodenními agresory. Dvě séra v jednom, izolované až do prvního použití pro zachování jejich čerstvosti. Modrý koncentrát, obohacený o antioxidanty kyselinu ferulovou a vitamín E, se uvolňuje do sérové báze a vytváří intenzivní regenerační koncentrát, který pomáhá zklidnit pokožku a napomáhá její regeneraci. Sníží se výskyt pórů a zarudnutí. Pro všechny typy pleti, i reaktivní a citlivou.

OKAMŽITÉ ZKLIDNĚNÍ PLETI
RYCHLEJŠÍ OBNOVA PLETI
MINIMALIZACE PÓRŮ A ZARUDNUTÍ


CO DALŠÍHO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Nový Advanced Génifique Sensitive obohacený o prebiotické a probiotické frakce okamžitě zklidňuje citlivou pokožku. Již za 30 dní pomáhá pokožce zotavit se z různých kožních reakcí, jako je zarudnutí, póry a nerovnoměrná pleť.

Již po 4 týdnech se snižuje výskyt pórů a zarudnutí:

o 26%* méně zarudnutí
87 %** testovaných uvedlo, že pokožka je zklidněná

*Klinické hodnocení po 4 týdnech, 56 žen
**Sebehodnocení po 4 týdnech, 56 žen


INGREDIENCE

Nový komplex pre- a probiotických frakcí kombinovaný s čerstvě uzavřenou kyselinou ferulovou, vitamínem E a kyselinou hyaluronovou.

JAK PRODUKT POUŽÍVAT

  1. Zatlačením a otočením černého uzávěru ve směru hodinových ručiček uvolněte modrý koncentrát do základního koncentrátu.
  2. Protřepejte, dokud se oba koncentráty rovnoměrně nesmíchají.
  3. Odšroubujte černý uzávěr. Chcete-li produkt používat, vyměňte jej za kapátko.

    Před každým použitím lahvičku jemně protřepejte. Spotřebujte nejlépe do 2 měsíců po otevření. Skladujte při pokojové teplotě.
    Používejte na noc a dokončete večerní rutinu svou obvyklou péčí o pleť.
    Neaplikujte modrý koncentrát přímo na pokožku.

PODÍVEJTE SE

ADVANCED GÉNIFIQUE SENSITIVE

Rutina pro citlivou pokožku

Další videa

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení