Hlavní obsah

Advanced Génifique Serum

Původní cena Nová cena 3,827 Kč

Advanced Génifique je naše 1 mezi pleťovými séry, pro všechny ženy, všechny věkové kategorie, všechn Celý popis

LIMITOVANÁ EDICE
Advanced Genifique Serum

Advanced Génifique Serum

Limitovaná edice Louvre

text

VÍCE O SÉRU


ZDRAVÁ A MLADŠÍ PLEŤ NA POHLED

Advanced Génifique je naše 1 mezi pleťovými séry, pro všechny ženy, všechny věkové kategorie, všechny typy pleti a tóny. K rychlejší obnově kožní bariéry stačí pouze jedna kapka. Sérum prokazatelně posiluje váš mikrobiom: mikroorganismy, které jsou nedílnou součástí povrchu vaší pokožky pro silnější, rychlejší a viditelnou obnovu.

— POSÍLENÝ MIKROBIOM

— RYHLEJŠÍ OBNOVA PLETI

— JASNĚJŠÍ PLEŤ


V ČEM SPOČÍVÁ TEN ROZDÍL

Lancôme objevil, že zdraví a vzhled pokožky je neodmyslitelně spojen s vyváženým mikrobiomem: prospěšným živým ekosystémem mikroorganismů přítomných na vaší pokožce. Když je mikrobiom vyvážený, pokožka je silnější a rychleji se zotavuje z vnějších agresorů.

Jedna silná regenerační dávka Nyní ověřeno: 2x rychlejší zotavení* již po první kapce. Za 7 dní se kvalita pokožky zlepší: jemnost, elasticita, plnost. Po jedné lahvičce +52%** rozzáření -46%** vrásky. *Obnova kožního mikrobiomu po agresi. Jedna aplikace Advanced Génifique v porovnání s čistou pokožkou. **klinické hodnocení, 34 žen, 8 týdnů.


CO DALŠÍHO POTŘEBUJE VĚDĚT

Naše ikonické sérum je nyní obohaceno o 30 milionů prebiotických a probiotických frakcí*:
*Průměrné odhadované množství pro jedno samonabíjecí kapátko.


Ingredience

Po více než 15 letech výzkumu Lancôme vybral ty nejlepší ingredience ve své třídě v jednom složení, které dodává základní živiny pro kožní mikrobiom.

PŘED/PO

Holá kůže. Bez retuše.

KRÁSA JE ŽIVÉ UMĚNÍ

Objevte ikonickou spolupráci mezi dvěma věhlasnými francouzskými domy, Lancôme x Louvre

JAK PRODUKT POUŽÍVAT


MISTROVSKÉ DÍLO IDEÁLNÍ PRO PÉČI O PLEŤ

Image

HYGEIA, BOHYNĚ ZDRAVÍ A PÉČE

V řecké mytologii je Hygie, dcera Asklépia, boha lékařství, a Epiony, bohyní zdraví, čistoty a hygieny. Ztělesňuje výraz "Kalos kagathos", který se ve starém Řecku používal pro označení krásy a dobra.
Hygie je dílem francouzského sochaře Jeana Baptisty II Lemoynea a je zobrazena s pohárem, symbolizujícím léky, kolem něhož se vine had moudrosti, symbolizující uzdravení nebo lék. Proto byla vybrána, aby obalila naši ikonickou lahvičku séra Génifique, bohyni zdraví pro zdravou pleť.

PROKÁZÁNO VĚDOU

Naše nejpokročilejší sérum pro obnovu pleti, které se zrodilo na základě 20 let výzkumu mikrobiomu. Účinnost nyní ověřena v intenzivních podmínkách pomocí inovativního testu Lancôme Lifelab.

INSPIRUJTE SE

Discover Lancôme x Louvre

Další videa

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení