Hlavní obsah

Cils booster XL Travel Size

Podkladová báze pod řasenku

Kultovní Lancôme Cils Booster XL přichází s novým luxusním balením. Bílá, super vylepšující základna Celý popis

Původní cena Nová cena 400 Kč

Kultovní Lancôme Cils Booster XL přichází s novým luxusním balením. Bílá, super vylepšující základna řasenky, vhodná pro citlivé oči a obohacená o XL mikrovlákna, která pomáhá chránit vaše řasy a získat maxi booster efekt. < /br>
Použijte Cils Booster XL pod svou obvyklou řasenku, abyste vylepšili její barvu a abyste získali vzhled, který je okamžitě intenzivnější a podmanivější.

Vzorec Cils Booster XL umožňuje řasám delší délku, křivku a tloušťku, aniž by se shlukovaly nebo rozmazávaly. Jeho bílá barva zesiluje barvu nanesené řasenky.

JAK POUŽÍVAT CILS BOOSTER XL

1. Aplikujte od kořínků řas ke špičce, kartáčujte cik cak pohybem pro maximální objem a oddělení
2. Pokračujte se svou oblíbenou řasenku Lancôme

Oftalmologicky testováno. vhodné pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček.

• 93%* vidělo více délky
• 92%* vidělo větší objem
• 85%* vidělo více zvlnění

*Spotřebitelský test realizovaný na panelu 58 žen od 18 let po dobu 1 týdne.

AQUA / WATER, ORYZA SATIVA CERA / RICE BRAN WAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, CERA ALBA / BEESWAX, STEARIC ACID, CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX, TRIETHANOLAMINE, PALMITIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, PANTHENOL, PEG/PPG-17/18 DIMETHICONE, LECITHIN, SODIUM POLYMETHACRYLATE, MYRISTIC ACID, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PHENETHYL ALCOHOL, POLOXAMER 188, RAYON, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYCAPROLACTONE, POLYQUATERNIUM-10, TOCOPHERYL ACETATE, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN (F.I.L. B163320/4). 

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení