Hlavní obsah

Hypnôse Mascara Set

Oční set

HYPNÔSE MASCARA SET Tato sada obsahuje: • Hypnôse Mascara 01 Noir Hypnotic - 6,2 ml • Tužku na o Celý popis

Původní cena Nová cena 970 Kč

LIMITOVANÁ EDICE





BENEFITY

HYPNÔSE MASCARA SET

Tato sada obsahuje:
• Hypnôse Mascara 01 Noir Hypnotic - 6,2 ml
• Tužku na oči Le Crayon Khôl mini 01 noir – 0,7 g
• Bi-Facil odličovač očního make-upu – 30 ml

Objevte Lancôme řasenku #1 Hypnôse a další ikonické produkty na oči, jako tužku na oči Le Crayon KhôL a odličovač očního make-upu Bi-Facil.

HYPNÔSE, řasenka pro objem na míru
Řasenka obohacená o jojobový olej a vitamín B5 pro dosažení vlastního objemu. S každým tahem postupujte tak odvážně nebo přirozeně, jak si přejete. Zintenzivněte vzhled očí a dosáhněte až 8x* hustších, dokonale oddělených a viditelně prodloužených řas. Kartáček řasenky umístěte ke kořínkům řas a jemně pročesávejte od kořínků ke konečkům cik-cak pohybem. Opakujte pro hypnotický objem.

LE CRAYON KHÔL, hladká a měkká tužka na oči
Tato krémová, ultra měkká tužka na oči poskytuje silně pigmentovanou barvu a přesně se nanáší jedním tahem. Použijte tužku kolem očí a na svou vodní linku.

BI-FACIL, nemastný odličovač očí
Lipidová složka odstraňuje oční make-up, zatímco ta vodní využívá jedinečná změkčovadla, aby byla pokožka dokonale vyčištěná.
Protřepejte, nakapejte pár kapek na vatový tampónek a jemně zatlačte na zavřené oči, poté jemnými tahy odličte celé oční okolí.

* Instrumentální test



v čem spočívá ten rozdíl

Dokonalá sada pro objevování rutiny očního make-upu Lancôme: řasenka Hypnôse, oční linky Le Crayon KhôL a odličovač očí Bi-Facil vytvořené ve zbrusu nové dárkové sadě.



Seznam ingrediencí

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení