Hlavní obsah

Doprava ZDARMA nad 1500 Kč!

Idôle L'Eau De Parfum Nectar

Eau De Parfum

Objevte čistou a zářivou vůni Idôle, která je nyní zabalený do návykového, lahodného popcornového ak Celý popis

Původní cena Nová cena 2,530 Kč

NOVINKA

O VŮNI


první neogurmánská vůně
s květinovým nádechem lahodnosti

Objevte čistý a zářivý podpis vůně Idôle, který je nyní zabalený do návykového, lahodného popcornového akordu. Vůně Idôle Nectar je určená pro generaci vůdčích žen. Generaci, která si pevně stojí za tím, v co věří jako jednotlivci, a společně vede cestu k lepším zítřkům.

- NOVÁ PŘÍJEMNÁ NEOGURMÁNSKÁ VŮNĚ
- RŮŽE Z ISPARTY A BOURBONSKÁ VANILKA Z UDRŽITELNÝCH ZDROJŮ
- NOVÝ HOLOGRAFICKÝ FLAKON


V ČEM SPOČÍVÁ TEN ROZDÍL

L'Eau de Parfum Nectar je naše první neogurmánská vůně s květinovým nádechem lahodnosti. Avantgardní vůně, která má jiskřit a vynikat akordy růžového suflé a neogurmánskými akordy popcornu. Parfémovaná voda, která vybuchne v okamžitou explozi závislosti. Ingredience z udržitelných zdrojů s naší infuzí růže z Isparty a bourbonské vanilky vytvářejí vůni, která znamená budoucnost.

Náš nový totem moci představuje změnu ve flakonu. Od jádra až po okraje vyjadřují jeho zářivé barvy odhodlání a optimismus generace, která chce vést cestu k lepší budoucnosti. Holografický efekt na jeho svatozáři dodává luxusní tečku. Ještě odvážnější dojem a vytváří skutečný objekt touhy. Tato ohnivá broskvová láhev z recyklovaného skla slouží jako mocná připomínka, abyste vždy usilovali o to, kým se máte stát.


CO DALŠÍHO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Idôle L'Eau de Parfum Nectar je nová ženská vůně pro generaci vůdčích žen. Generaci, která si pevně stojí za tím, v co věří jako jednotlivci, a společně vede cestu k lepším zítřkům. Lepší já, lepší svět.

Vnější obal je vyroben z recyklovaných materiálů a jeho holografické detaily mantry slouží jako připomínka, abyste své mantry Idôle vždy vykřikovali nahlas a jasně. Idolem se nerodíš, ale staneš se jím, protože SPOLEČNĚ jsme silnější, SPOLEČNĚ dosáhneme úspěchu, SPOLEČNĚ JSME VŠICHNI IDOLOVÉ.


text

Ingredients

VÍCE O VŮNI

Totem síly, který se třpytí a vyniká, připraven uvolnit svou návykovou a rozkošnou energii.

PARFUMÉRKY

PŘÍBĚH VŮNĚ IDÔLE NECTAR

STVOŘENO ŽENAMI, VĚNOVÁNO ŽENÁM

IMAGINED BY WOMEN, MADE BY WOMEN IMAGINED BY WOMEN, MADE BY WOMEN
Vůně, která se zasazuje o spravedlivější a udržitelnější budoucnost, v jejímž čele stojí ženy. Idôle růže z Isparty je ručně sbírána kolektivem žen, které sdílejí nejvyšší úctu ke savoir-faire a hodnotám Lancôme, jimiž jsou přátelství a solidarita mezi ženami.

PŘIDEJTE SE K IDOLŮM

Vytvořte si novou cestu vpřed vedenou novou vůní Idôle L'Eau de Parfum Nectar.

KOMPLETNÍ RUTINA

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení