Hlavní obsah

Idôle L'Intense

Původní cena Nová cena 2,950 Kč

ZAPALTE PLAMEN ÚSPĚCHU S IDÔLE L'INTENSE Tři nadšené a oddané parfumérky ze tří různých kontinent Celý popis

Idole L'Intense

Idôle L'Intense

Parfemovaná vůně pro ženy

ZAPALTE PLAMEN ÚSPĚCHU S IDÔLE L'INTENSE
Tři nadšené a oddané parfumérky ze tří různých kontinentů, které tvoří Idôle Le Parfum, se znovu spojily, aby vytvořily tuto novou intenzivní vůni. Společně vytvořili z Idôle L’Intense, spalující vůni.

Vůně je zde pro ty, kteří sní ve velkém; nová generace dobývajících žen, silná a otevřená.

Zde jsou vůdci zítřka, slavní a zářiví, zažehují plamen úspěchu a osvětlují cestu ostatním.

Tady je to k novým Idolům, kteří směle svítí na cestu ostatním. Těm, jejichž aura vyzařuje úspěch a velikost, inspirující Idole, která je v každém z nás.

Nyní je váš čas, zažehněte tento paprsek světla a staňte se průkopnickým Idolem pro ostatní.
Svět bude zářit jasněji, protože když uspějete, inspirujete ostatní, aby vystoupili do nových výšin.

Zažehněte tedy plamen, který ve vás sídlí. Je váš čas, abyste přijali svou sílu a inspirovali generaci. Buďte svým vlastním Idolem.


Rose, Jasmine, Musk, Cedar wood, Vanilla

Ostrá a dynamická silueta parfému Idôle je navržena tak, aby přirozeně splynula s rukou, což umožňuje bezproblémovou a příjemnou aplikaci. Idôle L’Intense je vůně jako plamen, ostrá a radikální s rozžhaveným srdcem. Hořící plamen díky intenzitě zlata pokrývající okraje a zadní stranu flakonu vůně. Hořící vůně skrz průhlednost skla odhalující nejskvělejší verzi ženy Idole.
ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER / EAU ● BENZYL SALICYLATE ● BENZYL ALCOHOL ● HYDROXYCITRONELLAL ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● HEXYL CINNAMAL ● LINALOOL ● LIMONENE ● CITRONELLOL ● ALPHA-ISOMETHYL IONONE ● COUMARIN ● BENZYL BENZOATE ● FARNESOL ● GERANIOL ● METHYL ANTHRANILATE ● TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE ● CITRAL ● EUGENOL ● CI 14700 / RED 4 ● CI 60730 / EXT. VIOLET 2 ●

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení