Hlavní obsah

VÍTEJTE V DOMĚ KRÁSY

Navštivte náš jedinečný Lancôme Beauty Institute a nechte se hýčkat! Poskytneme Vám unikátní servis ať již v naší parfumérii či v salonu, kde Vám dopřejeme luxusní ošetření s péčí Lancôme.

VÍTEJTE V LANCÔME BEAUTY
INSTITUTE!

Otevřete dveře do nového světa krásy! Objevujte nové produkty, odhalte své skutečné potřeby Vaší pleti, nechte si doporučit ideální rutinu a dopřejte si luxusní servis značky Lancôme.
Srdce Lancôme bije v rytmu Vašeho štěstí: společně a pro zítřek
budujme ještě krásnější svět!

Díky Vám je Lancôme tím, čím je.
Nyní je na nás, abychom Vám udělali radost.PODÍVEJTE SE BLÍŽE

Nahlédněte do butiku Lancôme Praha.


Poznávejte "joie de vivre" – radost ze života prodchnutou inspirací, skutečnými inovacemi, osobním přístupem a francouzskou elegancí značky Lancôme. Vychutnejte si svobodu při výběru Vašeho rituálu krásy, ať už jde o péči o pleť, líčení či vůni, v luxusním, příjemném a přátelském prostředí.

SLUŽBY PŘÍMO V BUTIKU

ADVANCED GÉNIFIQUE PRO RADIANCE BOOSTER

Získejte viditelně na pohled mladší pleť již za 10 min.
S tímto jedinečným toolem, který poskytuje 3 miliony ultrazvukových vibrací za sekundu pro okamžité a ještě znatelnější výsledky než kdy předtím, vaši pleť na pohled omladíme. S toolem vám nabízíme cílené programy pro obličej, oči a citlivou pleť. Každý program obsahuje kombinaci kontinuálních a pulzujících ultrazvukových sekvencí a lze je vybrat tak, aby se zaměřoval na individuální potřeby vaší pleti.

INSTITUTE OŠETŘENÍ

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ


OŠETŘENÍ EXTREME

HLOUBKOVĚ ČISTÍ PLEŤ
Během ošetření je pleť hloubkově vyčištěna, aniž by se narušila její rovnováha. Přináši efekt „nové pleti“ – výsledkem je svěží, projasněný a na pohled dokonalý obličej. Čištění je přizpůsobeno všem typům pleti
Doba trvání: 60 min
Cena: 2 190 Kč


REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ

REVITALIZUJE PLEŤ UVNITŘ I NA POVRCHU
Pečlivě vybrané ošetřující postupy a nejnovější produkty péče o pleť vyhovují potřebám každého typu pleti. Součástí je regenerační a relaxační masáž pro navrácení vitality. Vaše pleť i mysl si odpočinou a povzbudí se.
Doba trvání: 90 min
Cena: 2 900 Kč

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ BROWLIFTER

OTEVÍRÁ VÁŠ POHLED

Ošetření zahrnuje jedinečnou masáž svalů nad obočím, která intenzivně působí jak na svalová vlákna, tak na hlubší tkáně pleti, což způsobuje okamžitě viditelný liftingový efekt. Vrásky a jemné linky jsou vyhlazeny a vyplněny za pomoci mikro vakua. Unikátní masážní techniky plné pevných a přesných tahů odstraňují vrásky a jemné linky způsobené mračením, pocítíte lifting očních víček. Výsledkem jsou svěží rysy očního okolí, jejichž proměna je skutečně viditelná.
Doba trvání: 45 min
Cena: 2 250 Kč


OŠETŘENÍ PROTI VRÁSKÁM OČNÍHO OKOLÍ

REDUKUJE ZNÁMKY STÁRNUTÍ A NAVRACÍ MLADISTVÝ POHLED

Ošetření přináší cílenou péči o celou oblast očního okolí. Oční víčka, vějířky kolem očí, nadočnicové oblouky, líčka, ... Všechny zóny a každá její vráska je ošetřena mikro vakuem. Pleť je viditelně plnější, hladší a s menším počtem vrásek i díky speciální masáži, která posiluje svalový základ, uvolňuje jej a následně vypíná. Pleť očního okolí se zdá pevnější a mladší.
Doba trvání: 45 min
Cena: 1 200 Kč


OŠETŘENÍ PRO ODSTRANĚNÍ VÁČKŮ POD OČIMA

REDUKUJE OTOKY A NAVRACÍ
MLADISTVÝ POHLED


Ošetření cílí na reaktivaci mikrocirkulace v oblasti očních kontur a prevenci stagnace lymfatických žláz způsobující váčky pod očima, jenž mohou trápit ženy i muže v jakémkoliv věku. Účinné látky kosmetických produktů v kombinaci s jemnou masáží a drenážními technikami viditelně omlazují oční okolí, pleť je zpevněná a rozjasněná.
Doba trvání: 45 min
Cena: 1 200 Kč

DALŠÍ OŠETŘENÍ

Využijte doplňkových služeb Lancôme Beauty Institutu a dopřejte pravidelnou luxusní péči také svým dlaním a chodidlům.

MANIKÚRA

Perfektně upravené nehty na rukou jsou vizitkou každého z nás. Nemusí zářit sytými barvami, aby poutaly pozornost a sklízely obdiv. Odborná péče s kvalitními nástroji je základ – v našem institutu provádíme klasickou manikúru na přirozených nehtech.

DOBA TRVÁNÍ: 55 MINUT (dle lakování)
CENA: 750 KČ
850 KČ (včetně lakování)


PEDIKÚRA

Hladká chodidla a krátké, lesklé nehty nejsou výsadou letních měsíců. Dopřávejte svým nožkám pocit lehkosti po celý rok a zarezervujte si termín pedikúrního ošetření v našem institutu. Provádíme mokrou metodu, bez přístrojů a pracujeme s vysoce kvalitními přípravky LYCO Pedi značky Lycon.

DOBA TRVÁNÍ: 55 MINUT (dle lakování)
CENA: 850 KČ
950 Kč (včetně lakování)


DALŠÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

DEPILACE LÍČENÍ * BARVENÍ
ŘAS A OBOČÍ PORADENSKÝ SERVIS

*Závěrečným krokem každého ošetření obličeje je denní nalíčení (zdarma jako součást procedury). Profesionální nalíčení pro libovolnou příležitost (denní, večerní, svatební) si ale samozřejmě můžete objednat kdykoliv jako samostatnou službu, nebo se od našich make-up artistek můžete naučit jejich osvědčené triky během lekcí líčení, pořádaných v Lancôme Beauty Institute.


KDE NÁS NAJDETE

Jungmannovo nám. 759/20, Praha 1
Tel: 296 333 770, 296 333 880
Mob: 602 192 985
[email protected]

Parfumerie
Po-Pá: 9:00 – 19:00
So: 10:00 – 18:00
Ne: 10:00 – 16:00

Institut
Po-Pá: 8:30 – 20:00
So: 9:00 – 18:00
Ne: 9:00 – 16:00


The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení