Hlavní obsah

La Vie Est Belle En Rose

Toaletní voda pro ženy

Známá jako „ křišťálový úsměv “, La Vie est Belle je ódou na štěstí . Slavná parfémovaná voda Celý popis

Původní cena Nová cena 1,980 Kč

Známá jako „ křišťálový úsměv “, La Vie est Belle je ódou na štěstí .

Slavná parfémovaná voda La Vie est Belle je znovu vonná kompozice osvěžujících ovocných tónů bergamotu a červených plodů. Následně vás okouzlí květinové srdce plné esencí z pivoňky a růže, které dodávají vůni neodolatelnou přitažlivost. Základ je tvořen hřejivými akordy pižma a santalového dřeva.

La Vie Est Belle En Rose Vás vyzývá k tomu, abyste se na svět dívali skrze růžové brýle. Zaměřili se na pozitivní stránku života a na štěstí, které je všude kolem nás ve všech možných podobách. Typický flakon vůně je tentokrát ozvláštněn výrazně růžovou barvou, která symbolizuje právě optimistický pohled na svět. Růžová křídla uvázaná kolem hrdla flakonu pak představují svobodu.
Tato toaletní voda se vyznačuje vysoce kvalitním, vícevrstvým a květinovým buketem. Vůně pivoněk přináší do parfému růžovou, svěží notu. Květinový nádech dodávají okvětní lístky růže. Parfémová ikona La Vie est Belle Eau de Parfum je převzata a doplněna o moderní eleganci díky přidání oleje ze santalového dřeva a pižma.
Flakon parfémové ikony La Vie est Belle en Rose Eau de Toilette je růžový, takže můžete vidět život přes růžové brýle. Slavná křídla jsou také růžová - óda na optimismus.
The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení