Hlavní obsah

La vie est belle Intensément Happiness Shot

Intenzivní parfémovaná voda

Znovu objevte vůni La vie est belle Intensément v 15 ml verzi, kterou si můžete vzít všude s sebou! Celý popis

Původní cena Nová cena 840 Kč

LA VIE EST BELLE INTENSÉMENT HAPPINESS SHOT

Znovu objevte vůni La vie est belle Intensément v 15 ml verzi, kterou si můžete vzít všude s sebou! Umožní vám provonět se tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem po celý den.

VŮNĚ INTENZIVNÍHO ŠTĚSTÍ

Štěstí nečeká. Dnes, tady a teď, každý okamžik života obsahuje náznak štěstí, které je třeba si naplno užít. La vie est belle Intensément s sebou přináší novou silnou a gurmánskou vůni, která se prolíná do ikonické řady. Tato varianta zachycuje intenzitu těch, kteří žijí každý den podle mantry 'mé štěstí je tady a teď'.

INTENZIVNĚ GURMÁNSKÁ VŮNĚ

Srdcem vůně je ikonické spojení kosatce a smyslných tónů vanilky, které tvoří jedinečné duo. La vie est belle Intensément se otevírá výbuchem růžového pepře a malinových akordů. Tento první akord je podpořen duetem kosatce a červené vanilky, které po několika hodinách odhalí neodolatelnou přitažlivost.

CESTOVNÍ FLAKON

Vůně La vie est belle Intensément je nyní uzavřena v cestovním flakonu, takže se můžete parfémovat tím nejsnadnějším způsobem po celý den. Přináší intenzivní fuchsiovou vůni. Silná růžová, jako tlukot srdce plného intenzivních emocí.

VONNÉ TÓMY

Vrchní tóny: červený kosatec, bergamot, růžový pepř, malinový akord
Střední tóny: absolut z pomerančových květů a jasmín sambac
Základní tóny: červená vanilka, pačuli, santalové dřevo.


JAK APLIKOVAT??

Pro zintenzivnění vůně aplikujte ze vzdálenosti 20 cm a zaměřte se na pulzní body těla: na zápěstí, pod ušní lalůčky, za kolena.

text

ŠTĚSTÍ MÁ MNOHO TVÁŘÍ

Julia Roberts, Amanda Seyfried, Isabella Rossellini, Lily Collins, Penelope Cruz, Zendaya Coleman, Aya Nakamura a HoYeon Jung.
Každá z nich představuje jinou tvář štěstí.

EMPOWERING WOMEN EMPOWERING WOMEN

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení