Hlavní obsah

La vie est belle Rose Extraordinaire

Původní cena Nová cena 2,300 Kč

Nová parfémovaná voda La vie est belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských Celý popis

NOVINKA BESTSELLER
La vie est belle Rose Extraordinaire

La vie est belle Rose Extraordinaire

Eau de parfum

PDP Tabs

O VŮNI

Nová parfémovaná voda La vie est belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských mistrů značky Lancôme a její dlouholeté znalosti v oblasti květinových vůní. Spolu s flakonem ztělesňuje výjimečnou vizi květiny, která je pro tuto značku typická.
Okázalá květinová, ambrová, dřevitá vůně La vie est belle Rose Extraordinaire, kterou společně vytvořili mistři parfuméři Anne Flipo, Dominique Ropion a Caroline Dumur ze společnosti IFF, umocňuje květinové tóny původní parfémované vody souhrou tří jedinečných růží: svěží a rostlinné růžové vody, opulentního a smyslného absolutu z růže damašské a akordu „Space Rose“, který zachycuje vůni růže pěstované v prostředí s nulovou gravitací.

✓ ZÁŘIVÁ A MODERNÍ

✓ ŽENSKÝ & KVĚTINOVÝ

✓ ZAHALUJÍCÍ & NÁVYKOVÁ


V ČEM SPOČÍVÁ TEN ROZDÍL

Parfémovaná voda La vie est belle Rose Extraordinaire odhaluje krásu této jedinečné květiny, která spojuje tři různé růžové esence, z nichž každá, sama o sobě vzácná, kompozici obohacuje o svou jedinečnou osobnost. Tuto odvážnou a nevídanou květinovou závislost podtrhuje nový design flakonu, který má připomínat růži rozkvétající uvnitř ikonického „křišťálového úsměvu“. Příroda a řemeslné umění se tu mění v objekt úchvatné krásy.


CO DALŠÍHO POTŘEBUJETE VĚDĚT

„Ve variantě Extraordinaire jsme zachovali akord kosatce typický pro vůni La vie est belle. Jen jsme jej upravili tak, aby byl jasnější, modernější a působil maličko čarovně.“

Anne Flipo.


Explore our ingredients

PDP Banner

KŘIŠŤÁLOVÝ ÚSMĚV

Výjimečná vůně si žádá výjimečný flakon. Nový design flakonu přezdívaného „křišťálový úsměv“, který navrhla Catherine Krunas, odráží tvůrčí smělost parfémované vody La vie est belle Rose Extraordinaire. V ikonickém flakonu ve tvaru křišťálové růže se rodí abstraktní květina…Jedná se o skutečnou technickou vychytávku, která ztělesňuje dokonalost sklářského řemesla v pojetí značky Lancôme. Bezprecedentní setkání květiny charakteristické pro tuto značku a jednoho z jejích nejikoničtějších flakonů, který byl poprvé navržen v roce 1949.

NAKUPOVAT
PARFUMÉŘI

PARFUMÉŘI

OBJEVTE VŠECHNY LA VIE EST BELLE

Každá vůně kolekce La vie est belle je sama o sobě deklarací štěstí. Objevte tu svou.

La vie est belle Rose Extraordinaire La Vie est Belle Eau de Parfum LA VIE EST BELLE IRIS ABSOLU La Vie Est Belle Intensément
Dostupné velikosti
Dostupné velikosti
Dostupné velikosti
Dostupné velikosti
Cena
Původní cena Nová cena 3,170 Kč
Cena
Původní cena Nová cena 2,900 Kč
Cena
Původní cena 4,345 Kč Nová cena 3,170 Kč
Cena
Původní cena Nová cena 3,170 Kč
The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení