Hlavní obsah

Mille Et Une Roses

Původní cena Nová cena 5,810 Kč

U příležitosti otevření Domaine de la Rose v Grasse se Lancôme vrací ke své historické vůni Mille et Celý popis

Mille Et Une Roses

Mille Et Une Roses

Eau De Parfum

PDP Reviews

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

PDP Product description section
text

BENEFITY


PODSTATA A POEZIE DOMAINE DE LA ROSE


U příležitosti otevření Domaine de la Rose v Grasse se Lancôme vrací ke své historické vůni Mille et Une Roses, která je nyní vyrobena z 97 % z ingrediencí přírodního původu* a zachycuje podstatu a poezii našeho jedinečného domova. Kvintesence růže. Sublimovaná, přirozená a moderní. Odhaluje její nejpřekvapivější tváře. *Ingredience považujeme za přírodní, pokud není pozměněný jejich přirozený stav a pokud po zpracování stále obsahují více než 50 % ze své prvotní molekulární struktury.

V čem spočívá ten rozdíl

Za úsvitu, v prvních květnových dnech. Na polích se objevují nejjasnější jiskry mandarinek a bergamotu. Na chvíli se zhluboka nadechneme do kytice čerstvě natrhaných růží. Některé ještě kvetou, jiným se daří. Jejich okvětní lístky jsou ještě orosené. Jejich vůně naplní vzduch svěžími, zářivými tóny, tak typickými pro růže Lancôme.

Co dalšího potřebujete vědět

Znovuobjevení naší dlouho oblíbené vůně, která je z 97 % složena z přírodních ingrediencí, je příslibem osvěžující květinové cesty. Lancôme poprvé vytvořil přírodní vůni, která oslavuje naši exkluzivní růži.
Složení Mille et Une Roses neobsahuje žádná barviva, aby přirozená barva šťávy vynikla v drahocenném flakonu jako věčná váza 1001 růží zalitá ryzím zlatem. Ve zlaté desce vůně jsou vyryty dveře dědictví, které vás zavedou tam, kde se skrývá poezie, pod jižní slunce. Olfaktivní cesta učiněná zlatem. Pozvánka k průchodu zlatými dveřmi našeho Domaine de la Rose v Grasse.

Ingredients

INGREDIENCE

Projděte zlatými dveřmi našeho Domaine de la Rose v Grasse, kytice čerstvě natrhaných růží nese jasné jiskry mandarinek a bergamotu.The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení