Hlavní obsah

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

Původní cena Nová cena 13,260 Kč

PÉČE AKTIVUJÍCÍ DLOUHOVĚKOST PLETI

NOVINKA
ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

Péče aktivující dlouhověkost pletiABSOLUE L EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

ELIXÍR VĚČNÉHO MLÁDÍ

Představujeme Absolue Rose Black Tech™, jedinečný technologický proces, který vytváří Absolue Blackbiosis™, naši novou exkluzivní aktivní látku, která aktivuje dlouhověkost pleti.
Pleťový krém Elixír je poháněn látkou Absolue Blackbiosis™.
Pleť je zahalena do sametového modelujícího závoje.

AKTIVUJE DLOUHOVĚKOST PLETI
KONTURY PLETI JSOU HARMONICKY POZVEDNUTY
STRUKTURA PLETI JE JEMNĚJŠÍ


Absolue L'Extrait odhaluje nejnovější objev v síle růží: Absolue Blackbiosis™, získaný z vysoce odolného a přizpůsobivého mikrofermentu, který byl identifikován pokročilým procesem screeningu našich exkluzivních kultur v Plateau de Valensole, ve chvílích úplné tmy.
Po více než 2000 hodinách výzkumu byla síla tohoto mikrofermentu integrována a zesílena prostřednictvím jedinečného biotechnologického procesu Rose Black Tech™.
Absolue Blackbiosis™ v kombinaci s Absolue Perpetual Rose™ dokáže obnovit až +43 % molekuly dlouhověkosti pleti: NAD+.Tento elixír věčného mládí je nyní obsažen v našem novém krému Elixir.

Po 150 testovacích kolech vznikl nový krém Absolue L´Extrait Elixir: nejmodernější vyživující krém, který v sobě skrývá dokonalou rovnováhu složení.
Hustota pleti je oživena. Kontury pleti jsou harmonicky pozvednuty.
Obnovuje dlouhověkost pleti.

Absolue L'Extrait představuje nejnovější průlom ve vědě o tradaphiru: buňku Absolue Blackbiosis™, jejíž vlastnosti vyniknou díky technologii Rose Black Tech™. Unikátní biotechnologický proces založený na 3 hlavních krocích:


Proces stárnutí pleti v kombinaci se stresem a nedostatkem spánku vede k poklesu NAD+, což způsobuje zhoršení čtyř různých funkcí mládí pleti: buněčné energie, buněčné detoxikace, antioxidace a poprvé se Absolue zabývá i proteostázou.
Trvalým doplněním hladiny NAD+ působí Absolue Blackbiosis™ kombinovaně na: zářivost, plnost, hladkost, pevnost, vrásky a objem pleti -- klíč k obnovení mladistvé vitality pleti.

PDP Slot 1 Section
PDP Reviews

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení