Hlavní obsah
Řasenky

Lancôme, nezpochybnitelný lídr v oblasti řasenek, posouvá hranice inovací, aby vynikly všechny řasy, bez ohledu na to, jak jsou krátké nebo tvrdohlavé.

Řasenky

Řasenky

18 produkty/ů
18 produkty/ů
Hypnose
Objevit
BESTSELLER

Hypnôse

Řasenka pro objem řas dle vašich představ

Původní cena Nová cena 1,050 Kč
Vyberte si odstín
01 Noir
Lash Idole
Objevit

Lash Idôle

Řasenka dodávající objem

Původní cena Nová cena 970 Kč
Pouze jedna velikost dostupná
8 ml
HYPNOSE MASCARA SET
Objevit
NOVINKA SET

HYPNÔSE MASCARA SET

HYPNÔSE MASCARA, ADVANCED GÉNIFIQUE

Původní cena Nová cena 1,200 Kč
Pouze jedna velikost dostupná
Dárkový set
Hypnose
Objevit
BESTSELLER

Hypnôse

Řasenka pro objem řas dle vašich představ

Původní cena Nová cena 1,050 Kč
Vyberte si odstín
01 Noir
LASH IDOLE MASCARA SET
Objevit
NOVINKA LIMITOVANÁ EDICE

LASH IDÔLE MASCARA SET

IDÔLE MASCARA, LE CRAYON KHÔL & BI-FACIL

Původní cena Nová cena 1,150 Kč
Pouze jedna velikost dostupná
Dárkový set
HYPNOSE MASCARA SET
Objevit
NOVINKA SET

HYPNÔSE MASCARA SET

HYPNÔSE MASCARA & CILS BOOSTER XL

Původní cena Nová cena 1,150 Kč
Pouze jedna velikost dostupná
Dárkový set

Řasenky

Lancôme je nezpochybnitelným lídrem v oblasti kvalitních řasenek. Posouvá hranice inovací, aby vynikly všechny typy řas, bez ohledu na to, jak jsou krátké, řídké nebo nepoddajné. Řasenky Lancôme vaše řasy okamžitě pozvednou, prodlouží a dodají extra objem bez žmolků.

Jak si vybrat tu správnou řasenku pro své řasy?

S množstvím dostupných typů řasenek a kartáčků je stále obtížnější vybrat tu správnou, která dokonale podtrhne vaše oči a zvýrazní vaše řasy. Proto vám přinášíme krátkého průvodce, jak si vybrat řasenku, která bude perfektně vyhovovat potřebám vašich řas:

  • Krátké řasy – majitelkám krátkých řas doporučujeme kartáček s rovnými štětinami, který zadrží více produktu a dotkne se každé řasy pro bezchybný efekt. Kartáček prodlužující řasenky Monsieur Big Mascara poskytuje velký účinek na první tah. Štětinky vyrobené z výjimečně měkkých vláken obejmou řasy s neuvěřitelnou měkkostí a řasy bez námahy oddělí a nadzvednou.
    Tip: Vyzkoušejte také koncentrované sérum na růst řas Lancôme Cils Booster s vyživujícími a posilujícími účinky. Díky pravidelné aplikaci séra budou vaše řasy silnější, hustší a chráněné před zvýšeným vypadáváním během odličování.
  • Rovné řasy – pro řasy, které jsou nepoddajné, můžete před aplikací řasenky použít kleštičky na řasy. Doporučujeme zvolit řasenku Lancôme Hypnôse Volume-à-Porter, která díky svému speciálnímu kartáčku řasy krásně natočí. Výrazná textura řasy navíc obalí a dodá jim maximální objem.
  • Dlouhé řasy – zvýrazněte přednost vašich řas s objemovou řasenkou Hypnôse Drama, která díky svému speciálnímu kartáčku a složení vašim řasám okamžitě dodá objem.
  • Nerovnoměrné řasy – řasy často trpí prodlužováním, opakovanou aplikací umělých řas a vypadáváním. Na zamaskování nedokonalostí budete potřebovat větší štěteček s kónickým tvarem, jaký nabízí řasenka Lancôme Hypnôse Volume-à-Porter.
  • Krátké řasy bez objemu – pokud toužíte po dlouhých, hustých řasách s velkým objemem pro opticky větší oči, máme pro vás řešení v podobě řasenky s efektem umělých řas. S řasenkou Hypnôse Doll Eyes získáte neodolatelné řasy mrkací panenky.

Jak vybrat řasenku pro citlivé oči?

Lancôme si získal uznání a popularitu díky své dlouholeté tradici a kvalitě v oblasti kosmetiky a péče o pleť, a to platí i pro řasenky. Pro ty, kteří mají citlivé oči a hledají vhodnou řasenku, je Lancôme skvělou volbou.

Díky kvalitnímu a šetrnému složení řasenky nedráždí oči a zároveň poskytují vynikající objem, hustotu a prodloužení řas. Lancôme je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí krásné a výrazné řasy bez obav o podráždění svých očí.

Jak správně nanášet řasenku?

Řasenku nejlépe aplikujete cik-cak pohybem. Podívejte se dolů do zrcadla, podržte štěteček řasenky u kořene řas a jemně ji zatřeste skrz řasy. Opakujte aplikaci ve vnějším koutku řas pro dosažení efektu kočičího oka.

Abyste předešli tvorbě žmolků, ujistěte se, že si řasenkou důkladně pročešete řasy a vyberte si řasenku, která řasy neslepuje jako Monsieur Big Mascara pro extra objem a Lash Idôle Mascara pro vějířovitý objem řas bez žmolků.

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení