Hlavní obsah

ADVANCED GÉNIFIQUE SERUM SKINCARE SET

Limitovaná edice 2023

Vydejme se na noc plnou zázraků. Před pyramidou v Louvru si vyberte ten nejcennější dárek.

Původní cena Nová cena 2,500 Kč
Limited Edition
text

ADVANCED GÉNIFIQUE SERUM SKINCARE SET

Vydejme se na noc plnou zázraků. Před pyramidou v Louvru si vyberte ten nejcennější dárek.

BENEFITY

CO SE SKRÝVÁ UVNITŘ

Pro letošní sváteční období navrhl Lancôme limitovanou edici dárkových setů ve spojení s muzeem umění Louvre.
Propracovaný a luxusní design znovuobjevující růži Lancôme pod kouzlem noci.

Tato dárková sada obsahuje následující oblíbené kosmetické produkty:
· sérum proti stárnutí pleti ADVANCED GÉNIFIQUE 30ml
· RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM 15ml
· oční krém ADVANCED GÉNIFIQUE 5ml

V rámci letošních svátků darujte výjimečný dárek s Lancôme x Louvre.PRO KOHO JE TO VHODNÝ DÁREK:

Problémy s pletí: mdlá a dehydratovaná pleť, vrásky, jemné linky. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně suché, mastné a citlivé.VAŠE RUTINA PÉČE O PLEŤ, KTERÁ ZVYŠUJE ZÁŘIVOST A PŮSOBÍ PROTI STÁRNUTÍ PLETI

KROK 1: Na čistou pleť po toniku nebo pleťové esenci aplikujte sérum Advanced Génifique vmasírováním na obličej a krk, abyste posílili hydratační bariéru pleti v jedné kapce.

KROK 2: Vetřete množství očního krému Advanced Génifique o velikosti hrášku pod oči a na obočí. Vyhlaďte jemné vrásky tak, že dvěma prsty vmasírujete krém směrem ven, k uším. Masírujte oční kontury, abyste zmírnili výskyt tmavých kruhů.

KROK 3 : Naneste na obličej a krk krém Rénergie H.P.N. 300-Peptide, který zafixuje všechny předchozí kroky a pomůže pleti rychleji se regenerovat.

ČÍM JE TENTO PRODUKT VÝJIMEČNÝ?

Toto ikonické sérum jsme vytvořili na základě přirozeného mikrobiomu, což je přirozený ekosystém mikroorganismů nacházejících se v pokožce. Sérum poskytuje těmto prospěšným mikroorganismům podporu, což vede ke zdravější pleti. Komplex 7 pečlivě vybraných a selektovaných frakcí prebiotik a probiotik obsažených v séru redukuje jemné vrásky a barevné změny, vyrovnává tón pleti a zabraňuje tvorbě vrásek a jemných linek. Advanced Génifique navíc pleť hydratuje a hloubkově vyživuje. Díky němu je pružnější a výjimečně zářivá.Seznam ingrediencí
text

PROŽIJTE VELKOLEPOU NOC V LOUVRE

Co může být výjimečnějšího než noc v muzeu Louvre. Večer, kdy se čas zastaví a nastane kouzelný čas. Nechte své smysly uchvátit emocemi umění, zatímco budete putovat uprostřed tajemné krásy nadčasových mistrovských děl. Vaše výprava za nevšedností začíná na úpatí oslnivé pyramidy darů, která se tyčí před majestátní pyramidou Louvre nasvícenou v celé své kráse. Samotná esence bohatství a vznešenosti se odhaluje v této mimořádné kolekci Lancôme, kterou zdobí jasný a zářivý vzor růže Agora.
Rozsviťte pyramidu v Louvru s velkorysostí Lancôme. Rozbalte pravou esenci výjimečnosti se svými drahými a milovanými po svém boku. Darujte jim vznešenost.


KDYŽ SE SETKÁ UMĚNÍ A KRÁSA, VZNIKNE NĚCO MIMOŘÁDNÉHO.

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení