Hlavní obsah

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR EYE CREAM

Původní cena Nová cena 11,100 Kč

SLOŽENÍ SPECIÁLNĚ VYVINUTÉ PRO CITLIVÉ OČNÍ OKOLÍ

NOVINKA
ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR EYE CREAM

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR EYE CREAM

Oční péče

text

Elixír věčného mládí pro vaše oční okolí

Představujeme Absolue Rose Black Tech™, jedinečný technologický proces založený na Absolue Blackbiosis™, naší exkluzivní účinné látce, která aktivuje proces mládnutí a dlouhověkosti pleti od nejhlubších vrstev.
Oční kúra Elixír obsahuje tuto novou složku Absolue Blackbiosis™.
Pokožka kolem očí je nově definována.

AKTIVUJE MLÁDÍ PLETI Z NEJHLUBŠÍCH VRSTEV
VYŽIVUJÍCÍ SLOŽENÍ
LIFTINGOVÝ EFEKT

Absolue L'Extrait odhaluje nejnovější objev v síle růží: Absolue Blackbiosis™, získaný z vysoce odolného a přizpůsobivého mikrofermentu, který byl identifikován pokročilým procesem screeningu našich exkluzivních kultur v Plateau de Valensole, ve chvílích úplné tmy.
Po více než 2000 hodinách výzkumu byla síla tohoto mikrofermentu integrována a zesílena prostřednictvím jedinečného biotechnologického procesu Rose Black Tech™.
Absolue Blackbiosis™ v kombinaci s Absolue Perpetual Rose™ dokáže obnovit až +43 % molekuly dlouhověkosti pleti: NAD+.
Elixír mládí pleti je nyní obsažen v naší nové oční kúře Elixír. Aktivuje dlouhověkost vaší pleti z jejích nejhlubších vrstev.

Péče vytvořená speciálně pro jemnou a citlivou pleť kolem očí a jeho složení se do pokožky vpíjí. Toto složení transformuje, dodává pleti masážní, rozjasňující a osvěžující pocit.

Absolue L'Extrait představuje nejnovější průlom ve vědě o tradaphiru: buňku Absolue Blackbiosis™, jejíž vlastnosti vyniknou díky technologii Rose Black Tech™. Unikátní biotechnologický proces založený na 3 hlavních krocích:


Proces stárnutí v kombinaci se stresem a nedostatkem spánku vede ke snížení hladiny NAD+ , což následně vede k poškození čtyř různých funkcí mládí: buněčné energie, buněčné detoxikace, antioxidace a - poprvé vzato do centra pozornosti - proteostázy. Trvalým doplňováním hladiny NAD+ působí Absolue Blackbiosis™ vícenásobně na: jas pleti, objem pleti, sametovou hladkost, pevnost, výskyt a hustotu vrásek - klíč k obnově omlazeného vzhledu pleti.

PDP Reviews

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

PDP Slot 1 Section
The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení