Hlavní obsah

Absolue L´Extrait The Elixir Lotion

Původní cena Nová cena 7,900 Kč

PLEŤOVÁ VODA PRO TÓNOVÁNÍ TEXTURY PLETI

NOVINKA
Absolue L´Extrait The Elixir Lotion

Absolue L´Extrait The Elixir Lotion

Pleťová voda ve sprejiELIXÍR MLADISTVÉ PLETI

Představujeme Absolue Rose Black Tech™, jedinečný technologický proces založený na Absolue Blackbiosis™, naší exkluzivní účinné látce, která aktivuje proces mládnutí a dlouhověkosti pleti od nejhlubších vrstev.
Elixír Lotion, který je prvním krokem pokročilé péče L'Extrait, dodává pleti mikročástice růže prostřednictvím Absolue Blackbiosis™.
Pleť je díky dvojímu účinku hydratace a tonizace nabitá energií a povzbuzená.

AKTIVUJE DLOUHOVĚKOST PLETI OD NEJHLUBŠÍCH VRSTEV
HYDRATUJE A OŽIVUJE PLEŤ
TONIZUJE PLEŤ

Absolue L'Extrait odhaluje nejnovější objev v síle růží: Absolue Blackbiosis™, získaný z vysoce odolného a přizpůsobivého mikrofermentu, který byl identifikován pokročilým procesem screeningu našich exkluzivních kultur v Plateau de Valensole, ve chvílích úplné tmy.

Po více než 2000 hodinách výzkumu byla síla tohoto mikrofermentu integrována a zesílena prostřednictvím jedinečného biotechnologického procesu Rose Black Tech™.

Absolue Blackbiosis™ v kombinaci s Absolue Perpetual Rose™ dokáže obnovit až +43 % molekuly dlouhověkosti pleti: NAD+.

Tento elixír mládí pleti je nyní obsažen v našem novém pleťovém mléku Elixír. Aktivuje dlouhověkost vaší pleti z jejích nejhlubších vrstev.
Absolue L'Extrait představuje nejnovější průlom ve vědě o tradaphiru: buňku Absolue Blackbiosis™, jejíž vlastnosti vyniknou díky technologii Rose Black Tech™. Unikátní biotechnologický proces založený na 3 hlavních krocích:


PDP Slot 1 Section
PDP Reviews

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení