Hlavní obsah

Doprava ZDARMA nad 1500 Kč!

Absolue Serum

Luxusní pleťové sérum

S přibývajícím věkem se zpomaluje výměna povrchových buněk a snižuje se hladina antioxidantů v pokož Celý popis

Původní cena Nová cena 6,410 KčBENEFITY

S přibývajícím věkem se zpomaluje výměna povrchových buněk a snižuje se hladina antioxidantů v pokožce. To vede k viditelným příznakům stárnutí: pleť je hrubší, tón pleti se zdá být nerovnoměrný a ztrácíme přirozený lesk. Absolue The Serum je koncentrovaný přípravek, který pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk a v konečném důsledku dosáhnout mladšího vzhledu pleti.
Sérum Absolue The Serum je obohaceno o exkluzivní směs výtažků z Grand Rose, vitaminu E, Pro-Xylanu a jemného komplexu exfoliačních kyselin a oživuje pleť o miliony nových povrchových buněk.
Pleť je okamžitě pevnější a hydratovanější a zlepšuje se její tón. Postupem času je pleť hladší a plnější a září mladistvým jasem.


v čem spočívá ten rozdíl

Inspirováno vědou o dlouhověkosti: Naše nejnovější přípravky Absolue byly inspirovány slibnou oblastí výzkumu zvanou Longevity Science, která zkoumá inovativní způsoby, jak prodloužit lidský život a dosáhnout tak snu o věčném mládí. V tomto duchu laboratoře Lancôme již 10 let zkoumají, jak prodloužit životnost mladistvě vypadající pleti tím, že se dozvědí více o tom, jak pleť v průběhu času stárne. Tyto bohaté vědecké poznatky pomohly vylepšit složení Absolue the Serum, hýčkajícího séra, které je účinné a luxusní zároveň.
The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení