Hlavní obsah

Absolue Skincare Set

Původní cena Nová cena 5,850 Kč

Vydejme se na noc plnou zázraků. Před pyramidou v Louvru si vyberte ten nejcennější dárek.

NOVINKA LIMITOVANÁ KOLEKCE
Absolue Skincare Set

Absolue Skincare Set

Limitovaná edice 2023

PDP Product description section
text

CO SE SKRÝVÁ UVNITŘ

Pro letošní sváteční období navrhl Lancôme limitovanou edici dárkových setů ve spojení s muzeem umění Louvre. Propracovaný a luxusní design znovuobjevující růži Lancôme pod kouzlem noci.

Tato dárková sada obsahuje následující oblíbené kosmetické produkty:
- ABSOLUE SOFT CREAM 60ml
- ABSOLUE SOFT CREAM 15ml
- ABSOLUE RICH CREAM 15ml
- oční krém ABSOLUE 5ml

V letošní sváteční sezóně darujte výjimečný dárek s Lancôme x Louvre.

PRO KOHO JE TO VHODNÝ DÁREK:
Vrásky, mdlost, suchost, jemné linky, nerovnoměrná struktura pleti, nerovnoměrný tón pleti.
Vhodné pro všechny typy pleti, včetně mastné a citlivé.

VAŠE ROZJASŇUJÍCÍ A REVITALIZAČNÍ PÉČE O PLEŤ
KROK 1: Naneste několik malých perliček očního krému Absolue na pleť pod očima a na obočí a vklepejte krém do kontur očí, postupujte od vnitřních koutků k vnějším. Viditelně snižuje otoky a vyhlazuje jemné linky a vrásky.

KROK 2: Po vyčištění, tonizaci a aplikaci séra naneste jemný krém Absolue na obličej, krk a dekolt. Jak se krém roztírá, jeho textura se mění v tenké sérum, které pleť vyživuje. Jak se krém vstřebává, textura houstne a zanechává pleť hedvábně hladkou, hydratovanou a plnou vlhkosti.

Nebo naneste Absolue Rich Cream na obličej, krk a dekolt. Krouživými pohyby vmasírujte na tváře a rozetřete na krk a čelo. Masírujte, dokud se plně nevstřebá do pokožky. Tento bohatý, vyživující hydratační krém na obličej vyhladí jemné vrásky a zároveň viditelně rozjasní pleť.

Tento luxusní krém, vyrobený z exkluzivní směsi výtažků z Grand Rose, viditelně oživuje pleť hydratací, pevností a plností. Jeho jedinečná textura vytváří smyslovou cestu, kdy se proměňuje - z hutného hydratačního krému přes tenké sérum připomínající pleťovou vodu až po silnou vrstvu dodávající pleti hydrataci. Vrásky a jemné linky se zdají být redukovány a pleť vypadá mladší a hladší, je jasnější, zářivější, tonizovanější a rovnoměrnější. Zlepšuje se obnova povrchových buněk pokožky a chrání se její hydratační bariéra.

text
START THE COUNTDOWN

PROŽIJTE VELKOLEPOU NOC V LOUVRE

Co může být výjimečnějšího než noc v muzeu Louvre. Večer, kdy se čas zastaví a nastane kouzelný čas. Nechte své smysly uchvátit emocemi umění, zatímco budete putovat uprostřed tajemné krásy nadčasových mistrovských děl. Vaše výprava za nevšedností začíná na úpatí oslnivé pyramidy darů, která se tyčí před majestátní pyramidou Louvre nasvícenou v celé své kráse. Samotná esence bohatství a vznešenosti se odhaluje v této mimořádné kolekci Lancôme, kterou zdobí jasný a zářivý vzor růže Agora.
Rozsviťte pyramidu v Louvru s velkorysostí Lancôme. Rozbalte pravou esenci výjimečnosti se svými drahými a milovanými po svém boku. Darujte jim vznešenost.


KDYŽ SE SETKÁ UMĚNÍ A KRÁSA, VZNIKNE NĚCO MIMOŘÁDNÉHO.

KDYŽ SE SETKÁ UMĚNÍ A KRÁSA, VZNIKNE NĚCO MIMOŘÁDNÉHO.

PDP Reviews

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

PDP Slot 1 Section
The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení