Hlavní obsah

Když se barva a intenzita spojí v jedno — Drama Ink Liquid Matte Lipstick

Objevte tekutou matnou rtěnku Drama Ink. Její jedinečné složení vám poskytne snadnou aplikaci s matným finišem odolným proti rozmazání a to po celý den.

Když se barva a intenzita spojí v jedno — Drama Ink Liquid Matte Lipstick

Lancôme neustále zkoumá hranice matného "vesmíru", inovuje jej, aby ho posunul dále a přinesl tak dramatické výsledky. Nyní nám dovolte představit vám zcela nový svět Drama Ink, složení, které splňuje každý váš požadavek u matné rtěnky. Nejnovější tekutá matná rtěnka Lancôme posouvá rtěnku do dimenze, kde se barva a pohodlí sbíhají ve smyslném, polomatném provedení pro dramatickou krásu a výjimečně snadné nošení.

Dramatický look

Bez vyblednutí, bez otisku. Celodenní výdrž odolná vůči vášni či jakémukoli objetí. Díky dlouhotrvajícímu tenkému filmu odolnému proti rozmazání pro polomatný finiš nezanechává Drama Ink žádné stopy a je málo přenosná i v náročných situacích, jako je nošení roušky. Drama Ink nebude migrovat, neusazuje se do rýh a nabízí maximální odolnost při každodenním nošení.

Dramatické potěšení

Milujete vzhled tekutých matných rtěnek, ale nechcete je na rtech cítit? Díky svému beztížnému pocitu je to konečně tekutá rtěnka, která dodává intenzivní barvu bez kompromisů. Jako druhá kůže je Drama Ink na nahých rtech díky lehké emulzi 4krát tenčí než jiné tekuté rtěnky. Ultra-pohodlná rtěnka, která zanechá vaše rty vyživené s příjemným pocitem.

DRAMATICKÉ BARVY

Sníte o intenzivní barvě? L’absolu Rouge Drama Ink po zaschnutí dodává rtům barvu pro efekt dvakrát tak pigmentovaný. Jedním tahem jsou rty dramaticky definované a "oblečené" do bohaté pohodlné barvy. Jedinečná řada odstínů rtěnek, obsahuje takové barvy, které se hodí ke každé vaší náladě a potěší každý pár rtů.

Dramatický Design

Dramatický finiš, dramatické potěšení a dramatická barva — co víc si přát od matné rtěnky? Co takhle kýžený nový design, který bude obsahovat všechno to drama. Nové „tiny-waist“ balení sevřené uprostřed obsahuje inovativní nový aplikátor, aplikátor okvětních lístků růže. Tento odolný design klouže s dramatické barvou pro rtech a definuje je jediným tahem bez námahy. Barva skrytá v tomto nádherném balení je umístěna na podstavci ze vzácného zlata a zapečetěna ikonickou růží Lancôme.

Drama Ink je více než jen dlouhotrvající rtěnka, která přežije drama každého dne. Je to intenzivní barva, pocit potěšení a okamžik, který má trvat. Svým vzhledem a dojmem odhaluje, že je stejně smyslná jako odvážná, beztížná jako intenzivní a odvážná jako elegantní. Ve vší duplicitě nechte L'absolue Rouge Drama Ink splynout s vašimi rty a objevte potěšení, které může tekutá matná rtěnka dodat vašim rtům.

NAKUPOVAT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení