Hlavní obsah

Buďte světlem světa s La Vie Est Belle Soleil Cristal

Vyzkoušejte La Vie est Belle Soleil Cristal eau de parfum od Lancôme. Tato jedinečná květinová vůně dotvoří a rozzáří váš jarní look.

Buďte světlem světa s La Vie Est Belle Soleil Cristal

Každý den, od svého založení, se Lancôme vydává spatřit světlo světa. Sníme o tom, že jako aktivisté štěstí budeme šířit radost prostřednictvím krásy a pozitivity, šířit světlo s široce otevřenýma očima, zářivými úsměvy, zářivou pletí a kouzlem, které přichází s tím, že každý den vystavujeme světu naše krásné tváře, abychom je mohli sdílet se světem. Nic neztělesňuje tohoto ducha Lancôme více než La Vie Est Belle. Na jaře, když zima odeznívá a vracejíse dny plné slunce, je vaším ideálním společníkem La Vie Est Belle Soleil Cristal parfémovaná voda, naplněná tolika štěstím, které z ní vyzařuje z každého úhlu.

Soleil Cristal

Od jeho hřejivého zlatého srdce až po špičku duhových broskvových křídel vyzařuje světlo z holografického flakonu parfému Soleil Cristal jako svatozář štěstí. Jako krystal ohýbající světlo, které jím prochází, jeho zářivá nekonečná aura světla rozjasňuje každý den.

Uvnitř se vůně slunečního kosatce třpytí s horními tóny mandarinky a hřejivým srdcem Ylang yang. Poté se zvedne záblesk zářivé vanilky, eticky a udržitelným způsobem pocházející z Madagaskaru, aby dále pozvedla ducha s touto lehkou, květinovou a povznášející vůní připomínající první jarní slunce.

Proces zelené extrakce přírodních vonných ingrediencí pro Soleil Cristal zůstává věrný integritě jejich vůně, zatímco jeho recyklovatelný a ekologický flakon a obal parfému jsou zavázány k výrobě s použitím menšího množství zdrojů a produkování méně odpadu – to vše pro ještě jasnější zítřky.

Manifesto stěstí

V turbulentních časech, může být někdy těžké dívat se na svět z té lepší stránky. V Lancôme však věříme, že právě v těchto náročných chvílích je šíření světla a pozitivity důležitější než kdy jindy. Zkusme se na vše podívat z té lepší stránky, nebojme se říci, že život je krásný i přes obtíže a použijme svou energii k tomu, abychom každý den proměnili obyčejné okamžiky v ty neobyčejné. Žijte šťastně, buďte pozitivní a osvojte si novou energii pozitivity počínaje vaší oblíbenou vůní!

Štěstí je víc než jen pocit, je to energie. Je to aura světla, která z vás vychází a vyzařuje všude kolem, jako sluneční záře vyrůstající zevnitř, aby dělala šťastné i ostatní, kteří vás obklopují. Nechte La Vie Est Belle Soleil Cristal každý den ve vás probudit tento pocit a nebojte se o své světlo podělit i s okolním světem. Ukažte světu celé spektrum štěstí s La Vie Est Belle Soleil Cristal…

NAKUPOVAT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení