Hlavní obsah

Můj domov, moje "lázně" - síla rutiny péče o pleť

Zjistěte, jak pečovat o svou pokožku poté, co si dopřejete chvilku relaxace ve svých domácích "lázních", s jedinečnou rutinou péče o pleť od Lancôme.

Moje domácí "lázně"

Dostat se na jeden den do lázní nemusí být vždy tak snadné, jak bychom chtěli. Ale zabrání nám to dopřát si tolik potřebnou relaxaci a dopřát si výjimečnou péči o pleť, kterou si zasloužíme? Určitě by nemělo! Vaše blaho nebylo nikdy důležitější. To je důvod, proč Lancôme přináší lázně domů s našimi tipy, jak proměnit váš domov v lázeňský zážitek, který všichni právě teď potřebujeme. Začněte těmito kroky…

Všichni potřebujeme trochu pohodlí navíc, zvláště teď. Proměňte svůj útulný domov na lázeňské chvíle s Lancôme.

  • Vytvořte si svou lázeňskou rutinu péče o pleť — Vytvořte si svou lázeňskou rutinu s čerstvou sadou nadýchaných ručníků a se svými oblíbenými produkty Lancôme. Vezměte si své oblíbené čisticí prostředky, masky, hydratační krémy a séra.
  • Nalaďte se — Atmosféra znamená v lázních všechno. Chcete-li relaxovat, proměňte svůj domov z obyčejného do neobyčejného tím, že nejprve uklidíte nepořádek v koupelně, abyste zajistili klid a pohodu. Poté ztlumte světla nebo zapalte svíčky, abyste vytvořili příjemnou atmosféru. Nakonec si pusťte seznam skladeb relaxační lázeňské hudby.
  • Uvolněte se — Před ošetřením pokožky nejprve věnujte chvíli očistě a relaxaci v horké lázni nebo parní sprše. Využijte tuto chvíli k zavření očí, pročištění mysli a uvolnění těla. Pokud chcete, můžete dokonce i chvilku meditovat.

Nyní, když jste odpočatí a uvolnění, je čas udělat totéž pro svou pokožku! Přejděte k srdci našich domácích lázní Lancôme: rutině "Power Pair". Jsou to naše proudktyí číslo 1 pro mladší vzhled pleti, které vám poskytnou viditelné výsledky.

Rutina "Power Pair" Dua — Advanced Génifique Serum + Rénergie Multi-Lift Ultra Cream

Prvně použijte Advanced Génifique Serum, které se zaměřuje se na deset klíčových příznaků stárnutí pleti. Jeho patentované složení je obohaceno o unikátní komplex 7 pre- a probiotických frakcí, které prokazatelně posilují mikrobiom vaší pokožky, jehož rovnováha je nezbytná pro zdraví a vzhled pokožky. Kromě okamžité hydratace pokožky je pokožka zanechána vyrovnaná, chráněná a nabitá jasem pro dokonalý tón pleti. Poté aplikujte Rénergie Multi-Lift Ultra Cream pro hydrataci s trojitým účinkem, který dále zpevňuje pleť, redukuje vrásky a odhaluje zářivou a mladistvou pleť. Efekty můžete zesílit také přidáním očního krému, jako je Advanced Génifique Yeux.

Mohlo by se vám líbit

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení