Hlavní obsah

Lash Revitalizing Serum™

Původní cena Nová cena 1,420 Kč

Napadlo vás někdy, že jsou řasy stejně náchylné k poškození jako Celý popis

Lash Revitalizing Serum™

Lash Revitalizing Serum™

Růstové sérum na řasy

Napadlo vás někdy, že jsou řasy stejně náchylné k poškození jako vlasy? Vyplatí se proto věnovat i jim patřičnou péči. Koncentrované sérum na řasy Lancôme Cils Booster využívá komplex Kerasolution s obsahem 4 aminokyselin, který má nejen vyživující, ale i celkově posilující účinky. Právě díky tomu budou při pravidelné aplikaci séra vaše řasy silnější, hustší a chráněné před zvýšeným vypadáváním během odličování.

• zanechává řasy viditelně silnější a hustší
• zabraňuje vypadávání řas během odličování
• dodává řasám pružnost, měkkost a lesklý vzhled
• má vyživující účinky a řasy celkově posiluje
• oftalmologicky testováno

AQUA / WATER, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, MADECASSOSIDE, ROSA CENTIFOLIA EXTRACT / ROSA CENTIFOLIA FLOWER EXTRACT, ROSA MEICHIBON/DELGRAMAUE CALLUS, ROSE EXTRACT, SAFFLOWER GLUCOSIDE, THREONINE, SODIUM CITRATE, ARGININE, SERINE, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PROLINE, ALANINE, AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE, ASCORBYL GLUCOSIDE, PROPANEDIOL, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, PANTHENOL, BIOTIN, GLUTAMIC ACID, POLYSORBATE 21, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL (F.I.L. B239518/2). 

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení