Hlavní obsah

Lash Revitalizing Serum™

Původní cena Nová cena 1,420 Kč

Napadlo vás někdy, že jsou řasy stejně náchylné k poškození jako Celý popis

Lash Revitalizing Serum™

Lash Revitalizing Serum™

Růstové sérum na řasy

PDP Tabs


Napadlo vás někdy, že jsou řasy stejně náchylné k poškození jako vlasy? Vyplatí se proto věnovat i jim patřičnou péči. Koncentrované sérum na řasy Lancôme Cils Booster využívá komplex Kerasolution s obsahem 4 aminokyselin, který má nejen vyživující, ale i celkově posilující účinky. Právě díky tomu budou při pravidelné aplikaci séra vaše řasy silnější, hustší a chráněné před zvýšeným vypadáváním během odličování.AQUA / WATER, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, MADECASSOSIDE, ROSA CENTIFOLIA EXTRACT / ROSA CENTIFOLIA FLOWER EXTRACT, ROSA MEICHIBON/DELGRAMAUE CALLUS, ROSE EXTRACT, SAFFLOWER GLUCOSIDE, THREONINE, SODIUM CITRATE, ARGININE, SERINE, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PROLINE, ALANINE, AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE, ASCORBYL GLUCOSIDE, PROPANEDIOL, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, PANTHENOL, BIOTIN, GLUTAMIC ACID, POLYSORBATE 21, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL (F.I.L. B239518/2). 

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

PDP Reviews

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

PDP You May Also Like - Global Static

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení