Hlavní obsah

Rénergie Multi-Lift Skincare Set

Limitovaná edice 2023

Vydejme se na noc plnou zázraků. Před pyramidou v Louvru si vyberte ten nejcennější dárek.

Původní cena Nová cena 3,130 Kč
NOVINKA LIMITOVANÁ KOLEKCE
text

BENEFITY

CO SE SKRÝVÁ UVNITŘ
Pro letošní sváteční období navrhl Lancôme limitovanou edici dárkových setů ve spojení s muzeem umění Louvre. Propracovaný a luxusní design znovuobjevující růži Lancôme pod kouzlem noci.

Tato dárková sada obsahuje následující oblíbené kosmetické produkty:

- RÉNERGIE MULTI-LIFT krém 50ml
- RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE krém 15ml
- sérum proti stárnutí pleti ADVANCED GÉNIFIQUE 10ml

V letošní sváteční sezóně darujte výjimečný dárek s Lancôme x Louvre.
PRO KOHO JE TO VHODNÝ DÁREK: Ztráta objemu a vypnutí, jemné linky, vrásky, tmavé skvrny.
Vhodné pro všechny typy pleti, včetně mastné a citlivé."

VAŠE RUTINA PÉČE O PLEŤ PROTI STÁRNUTÍ
KROK 1: Na čistou pleť po toniku nebo pleťové esenci naneste sérum Advanced Génifique vmasírováním na obličej a krk, abyste posílili hydratační bariéru pleti v jedné kapce.
KROK 2: Ráno naneste na obličej a krk krém Rénergie Multi-Lift a krouživými pohyby směrem nahoru jej zapracujte do pokožky. SPF 15 ji ochrání před UVA/UVB zářením.
Večer naneste na obličej a krk krém Rénergie H.P.N. 300-Peptide, který zafixuje všechny předchozí kroky a pomůže pleti rychleji regenerovat."

Naše ikonické složení multiliftingového krému na obličej a dekolt, nyní v nové skleněné nádobce s novým designem. Kombinuje výtažek z lněného semínka a ochranu SPF 15 proti UVA/UVB záření v nemastném složení, které zahaluje pleť po celý den. Den po dni pozorujte výrazné výsledky v oblasti zpevnění pleti a vrásekSeznam ingrediencí
text

PROŽIJTE VELKOLEPOU NOC V LOUVRE

Co může být výjimečnějšího než noc v muzeu Louvre. Večer, kdy se čas zastaví a nastane kouzelný čas. Nechte své smysly uchvátit emocemi umění, zatímco budete putovat uprostřed tajemné krásy nadčasových mistrovských děl. Vaše výprava za nevšedností začíná na úpatí oslnivé pyramidy darů, která se tyčí před majestátní pyramidou Louvre nasvícenou v celé své kráse. Samotná esence bohatství a vznešenosti se odhaluje v této mimořádné kolekci Lancôme, kterou zdobí jasný a zářivý vzor růže Agora.
Rozsviťte pyramidu v Louvru s velkorysostí Lancôme. Rozbalte pravou esenci výjimečnosti se svými drahými a milovanými po svém boku. Darujte jim vznešenost.


KDYŽ SE SETKÁ UMĚNÍ A KRÁSA, VZNIKNE NĚCO MIMOŘÁDNÉHO.

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení