Hlavní obsah

Hypnôse Drama Mascara Set

Make-up set na oči

HYPNÔSE DRAMA MASCARA SET Tato sada obsahuje: • Hypnôse Drama Mascara 01 Excessive Black – 6,5 ml Celý popis

Původní cena Nová cena 970 Kč

LIMITOVANÁ EDICE

textBENEFITY

HYPNÔSE DRAMA MASCARA SET

Tato sada obsahuje:
• Hypnôse Drama Mascara 01 Excessive Black – 6,5 ml
• Tužku na oči Le Crayon Khôl mini 01 noir – 0,7 g
• Bi-Facil odličovač očního make-upu – 30 ml

Objevte Lancôme řasenku Hypnôse Drama pro plný objem vašich řas s tužkou na oči Le Crayon KhôL a odličovačem očního make-upu Bi-facil.

HYPNÔSE DRAMA, řasenka pro okamžitý objem vašich řas
Tato řasenka s kulatým, extra velkým kartáčkem dodává řasám okamžité drama v jedné vrstvě, obohacená o provitamín B5 pro rovnoměrné krytí pro budovatelný a intenzivní objem.
Umístěte zakřivenou stranu kartáčku ke kořínkům řas, jemně pročesávejte od kořínků ke konečkům cik-cak pohybem. Otočte kartáček a použijte špičky štětin ke strukturování, oddělení a zvýraznění vzhledu řas.

LE CRAYON KHÔL, hladká a měkká tužka na oči
Tato krémová, ultra měkká tužka na oči poskytuje silně pigmentovanou barvu a přesně se nanáší jedním tahem. Použijte tužku kolem očí a na svou vodní linku.

BI-FACIL, nemastný odličovač očí
Lipidová složka odstraňuje oční make-up, zatímco ta vodní využívá jedinečná změkčovadla, aby byla pokožka dokonale vyčištěná.
Protřepejte, nakapejte pár kapek na vatový tampónek a jemně zatlačte na zavřené oči, poté jemnými tahy odličte celé oční okolí.v čem spočívá ten rozdíl

Perfektní sada pro dramatický oční look s Lancôme: Hypnôse Drama řasenka, Le Crayon KhôL oční linky a Bi-Facil odličovač očního make-upu v nové exkluzivní sadě.Seznam ingrediencí

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

The image source is required to get it's HTML representation
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení